Instytut Kształceni Eko-Tur Doradztwo Prawne Eko-Tur Baza Nauczycieli Edurada PrimoPsyche Wydawnictwo

KONSULTACJE I PORADY PRAWNE


Adres:

że na czas pandemii jesteśmy zmuszeni zawiesić porady prawne i w razie nagłych spraw prosimy o kontakt z opiekunami placówkiWychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom Instytut Kształcenia Eko Tur – lider w branży szkoleniowej oddaje do dyspozycji Dział Prawny.


Korzystając z  wsparcia radcy prawnego masz pewność, że działasz zgodnie z prawem.


Dział Prawny umożliwia skorzystanie z profesjonalnej obsługi prawnej  z zakresu prawa oświatowego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prawa rodzinnego i opiekuńczego, prawa cywilnego, prawa administracyjnego i innych.


W ofercie posiadamy następujące rodzaje usług:


BEZPŁATNA TELEFONICZNA KONSULTACJA PRAWNA – polega na udzieleniu w drodze rozmowy telefonicznej, konsultacji prawnej z zakresu prawa oświatowego oraz prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.


W przypadku spraw wielowątkowych, niejednoznacznych, wymagających analizy dokumentów lub dokonania szczegółowej analizy prawnej zastrzegamy sobie możliwość uznania, że problem wykracza poza program bezpłatnych konsultacji prawnych oraz zaproponowania innego sposobu pomocy. Ostateczną decyzję zawsze podejmuje radca prawny udzielający konsultacji informując o tym klienta.W celu uzyskania BEZPŁATNEJ TELEFONICZNEJ KONSULTACJI PRAWNEJ
prosimy o kontakt z Jolantą Fiedeń-Zabłotny, radcą prawnym działu.


NAJBLIŻSZY DYŻUR TELEFONICZNY:

Szanowni Państwo, informujemy, że w czasie pandemii jesteśmy zmuszeni zawiesić porady prawne. W razie nagłych spraw - prosimy o kontakt z opiekunami placówki. O najbliższym dyżurze telefonicznym poinformujemy Państwa wkrótce.

TEL: 22 841 13 92

 

 


PŁATNE POTWIERDZENIE PISEMNE  TELEFONICZNEJ KONSULTACJI PRAWNEJ -  polega na sporządzeniu oraz przesłaniu na wskazany adres dokumentu w formie pisemnej zawierającego POŚWIADCZENIE TREŚCI UZYSKANEJ KONSULTACJI.


W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do zapoznania się z regulaminem bezpłatnych konsultacji prawnych.PŁATNA PORADA PRAWNA – polega na udzieleniu porady prawnej z zakresu prawa oświatowego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prawa rodzinnego i opiekuńczego, prawa cywilnego, prawa administracyjnego i innych w ramach spotkania z radcą prawnym. Polega na zbadaniu sprawy i wskazaniu możliwych dróg postępowania.


OPINIA PRAWNA, PISMA PROCESOWE, ZASTĘPSTWO PROCESOWE I INNE – w celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z przedstawicielami Działu Prawnego.


Każda sprawa wyceniana jest indywidualnie przez radcę prawnego, który bierze pod uwagę etap jej zaawansowania, stopień skomplikowania, dostęp do dokumentacji, czy szacowany czas jej trwania.

 


Dane kontaktowe

 

Asystentka działu prawnego:
Kamila Strzałkowska

 

tel: 22 841 13 92
mail: poradyprawne@eko-tur.pl

 

 

 

Dyrektor działu prawnego:
Artur Foremski

 

tel: 22 841 62 08
mail: poradyprawne@eko-tur.pl

 

 

 

Radca prawny:
Jolanta Fiedeń-Zabłotny

 

 

 

Regulamin

Poznajmy się

Dane kontaktowe

Nasze publikacje

Wydawnictwo Eko-Tur