Instytut Kształceni Eko-Tur Doradztwo Prawne Eko-Tur Baza Nauczycieli Edurada PrimoPsyche Wydawnictwo

ZARZĄDZANIE OŚWIATĄ

Jesteś czynnym zawodowo nauczycielem?
Myślisz o tym, żeby w przyszłości wystartować w konkursie na stanowisko dyrektora?
A może chcesz otworzyć Swoją placówkę oświatową?
Nie chcesz tracić czasu na kilkusemestralne studia z zakresu zarządzania oświatą?
Chcesz zdobyć praktyczne umiejętności w zakresie zarządzania szkoła/przedszkolem?Nasz kurs zarządzania oświatą jest właśnie dla Ciebie !!!
Absolwent posiadający świadectwo ukończenia NASZEGO kursu może startować w konkursie na stanowisko dyrektora szkoły lub samodzielnie prowadzić niepubliczną placówkę oświatową.

Twoja pozycja startowa w konkursie zostanie wzmocniona o publikację z zakresu zarządzani.

Uczestnicy naszego kursu kwalifikacyjnego wyposażeni zostaną niezbędną wiedzę i umiejętności do sprawnego zarządzania szkołą zarówno publiczną jak i niepubliczną placówką oświatową.

Na szkoleniu pracujemyna konkretnych przypadkach „z życia szkoły” – dzięki czemu uczestnicy poznają specyfikę realnej pracy dyrektora.

Nasze zajęcia prowadzone są przez edukatorów- praktyków, z wieloletnim doświadczeniem w zakresie organizacji i funkcjonowania placówek oświatowych.

Damy Ci gotowe narzędziadzięki, którym fachowo, szybko i sprawnie, a co najważniejsze -zgodnie z prawem, będziesz mógł zarządzać szkołą/ przedszkolem. 

Zdobędziesz wiedzę i materiały, które pozwolą się od pierwszego dnia pracy być samodzielnym i niezależnym dyrektorem.Dołącz do grona naszych absolwentów!!


ZDOBĄDŹ UPRAWNIENIA NIEZBĘDNE ABY ZOSTAĆ DYREKTOREM SZKOŁY !!!


DOWIEDŹ SIĘ WIĘCEJ!Sprawdź termin następnej grupy! >>

 


Dane kontaktowe

Nasze publikacje

Wydawnictwo Eko-Tur