Oferta szkoleń

Instytut Kształcenia Eko-Tur to nowoczesne centrum doskonalenia zawodowego pracowników oświaty, oferujące pełen wachlarz tematycznych kursów dla dyrektorów, nauczycieli, szkoleń dla rad pedagogicznych oraz pracowników administracji szkolnej. Jako placówka akredytowana przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty prowadzimy kurs kwalifikacyjny Zarządzanie Oświatą, uprawniający do piastowania stanowiska dyrektora szkoły, i gwarantujemy najwyższy poziom merytoryczny wszystkich naszych szkoleń.

Szkolenia otwarte

Szkolenia
otwarte

Skierowane są do klientów indywidualnych. Tematyka naszych szkoleń podąża za potrzebami nowoczesnej oświaty oraz zmianami w Prawie Oświatowym i Prawie Pracy, a zatem lista naszych seminariów nigdy nie jest zamknięta. Na naszych spotkaniach otrzymacie Państwo konkretne wskazówki dotyczące pracy dydaktycznej i pedagogicznej, jak i szczegółowo przygotowane dokumenty pozwalające uporać się z wyzwaniami formalnymi i administracyjnymi.

Rady pedagogiczne

Rady
pedagogiczne

Stanowią fundament naszej pracy w oświacie. Każde grono pedagogiczne jest niepowtarzalne i wymaga indywidualnego podejścia, dlatego zawsze zanim nasz wykładowca przekroczy progi Państwa szkoły, dokładnie rozpoznajemy potrzeby nauczycieli i placówki. Szkolenia organizujemy w formie online, tradycyjnej oraz hybrydowej. Nasi opiekunowie pomogą Państwu w wyborze, zamówieniu i organizacji. Zapraszamy!

Szkolenia na zamówienia JST

SZKOLENIA
NA ZAMÓWIENIA JST

Pełnią Państwo nadzór nad oświatą w swoim mieście, gminie lub powiecie i chcecie zorganizować szkolenie dla dyrektorów placówek podległych zgodne ze swoją wizją? Bez problemu dostosujemy się do niej i pomożemy ją rozwinąć. Taka forma doskonalenia to jedna z najskuteczniejszych metod wspierania pracy w oświacie. Na Państwa zamówienie zorganizujemy wybrane szkolenie stacjonarne, wyjazdowe, online lub w formie hybrydowej.

sprawdź
Kurs kwalifikacyjny

Kurs
kwalifikacyjny

Niezwykle ważną formą naszej działalności jest prowadzenie kursu kwalifikacyjnego Zarządzanie Oświatą, który nadaje uprawnienia do udziału w konkursach na stanowisko dyrektora szkoły – identyczne jak studia podyplomowe o kierunku zarządzanie oświatą. Organizujemy również kurs kwalifikacyjny uprawniający do prowadzenia wczesnego nauczania języka angielskiego.

sprawdź
Dokumentacja szkolna

Dokumentacja
szkolna

Nasi prawnicy oraz specjaliści w dziedzinie prawa oświatowego, prawa pracy oraz organizacji pracy szkoły/przedszkola odwiedzą Państwa placówkę, sprawdzą dokumentację i pomogą przygotować lub skorygować m.in.: umowy cywilnoprawne, statut szkoły/placówki, systemu kontroli zarządczej, plany kapitałowe, system informacji oświatowej.

sprawdź
Rodo w szkole

Konsultacje
indywidualne

Zapraszamy Państwa na indywidualne konsultacje online z naszymi najlepszymi specjalistami. Przygotowaliśmy wsparcie w obszarach, które w czasie pracy zdalnej przysparzają dyrektorom placówek i nauczycielom najwięcej problemów.

sprawdź
Rodo w szkole

Wspieramy
placówki

Zapraszamy do zapoznania się z nagraniami oraz materiałami z naszych bezpłatnych konferencji, które przygotowaliśmy dla Państwa z myślą o wsparciu placówek w świetle wydarzeń na Ukrainie.

sprawdź

Poznaj nasze serwisy zewnętrzne

Baza nauczycieli

Społeczna inicjatywa
Grupy Eko-Tur

dowiedz się więcej
Edurada

Portal dla
zaangażowanych
w edukację
- dla pasjonatów
nauki i rozwoju

dowiedz się więcej
Primopsyche

Niepubliczna poradnia
psychologiczno
- pedagogiczna

dowiedz się więcej
Wydawnictwo promienistych

Wydaliśmy pierwszą książkę, poradnik
Co robić, gdy rozmowa staje się niemożliwa.

dowiedz się więcej

Śledź nas